Live

Day Date Venue Time Tickets fb
Fri 23-feb Urban Farmers Den Haag 21:00 buy event
Sat 24-feb t Syndicaat Den Haag 21:00 free event
Fri 6-apr Op De Planken Live Zaandam 20:00 free event
Sat 21-apr Kunstcentrum Brugman Voorburg 15:00 free

Past gigs

Day Date Venue act2
sun 18-02-18 Oude Mol Den Haag Arno Loriaux
Sat 10-02-18 Jazzcafé Dizzy Rotterdam Arno Loriaux
Thu 11-01-18 Headcase Barbers Den Haag Arno Loriaux (solo)
Thu 28-12-17 Cafe de Vijfhoek Haarlem Arno Loriaux
Sun 24-12-17 Jazzcafé Dizzy Rotterdam Leonard Cohen Tribute
Sat 23-12-17 Oosterpoort Groningen Arno Loriaux (solo)
Thu 21-12-17 Paard Den Haag Arno Loriaux (solo)
Sat 16-12-17 Jazzcafé Dizzy Rotterdam The Johnnies in the Basement
Fri 8-12-17 Effenaar (Kleine Zaal) Eindhoven Arno Loriaux (solo)
Thu 30-11-17 Patronaat (Kleine Zaal) Haarlem Arno Loriaux (solo)
Sat 25-11-17 Tivoli Vredenburg Utrecht Arno Loriaux (solo)
Fri 24-11-17 Rotown Rotterdam Arno Loriaux (solo)
Sat 7-10-17 Jazzcafé Dizzy Rotterdam Arno Loriaux & The Mourning Glories
Sat 23-09-17 September Den Haag The Johnnies in the Basement